תריסי עץ – המראה המושלם לבית מעוצב בסגנון חם

כאשר מעצבים, משפצים או בונים בית חדש, יש לשים לב לכל הפרטים, למשל למפתחים שנראים גם מחוץ וגם בפנים הבית. זו הסיבה כי אנשים שאוהבים בתים מסוגננים, יבחרו להתקין תריסי עץ. היתרון בתריסים העשויים מהחומר הטבעי והעתיק ביותר בעולם, כזה שמעניק מראה חמים, יוקרתי אך גם כפרי. העץ הוא חומר שמבודד היטב מפני קור וחום והיום, הטכנולוגיה המתקדמת, אינה מצריכה טיפול ותחזוקה מיוחדת, מה שגורם היום לרבים, לרכוש תריסים העשויים עץ, אם בגוונים הטבעיים של העץ, או בגוונים שונים שניתן להזמין מיצרני ויבואני תריסים וחלונות מעץ.

תריסים מעץ עשירים בעיצוב מיוחד

מה שמבדיל בין תריסי עץ לבין תריסים העשויים אלומיניום, הוא שניתן לראות עיצובים מעניינים ומרהיבים שמעניקים מראה מיוחד ובסגנון של פעם, מה שלא ניתן לקבל בהתקנת תריסים מאלומיניום. היום העיצוב הוא בשימוש של חומרים טבעיים ולכן, העץ הוא הבחירה המועדפת של הרבה מעצבי פנים ואדריכלים. למשל ניתן למצוא תריסים העשויים עץ שהם בעלי קשתות, מלבניים, תריסי כנף, תריסי הזזה , תריסי גלילה מעץ ועוד. יש למצוא יצרני רו יבואני תריסים העשויים עץ שנמצאים שנים בשוק, מייבאים את העצים האיכותיים ביותר מאירופה ומעניקים אחריות על התריסים  ועל ההתקנה שתבוצע באמצעות מתקין מקצועי אשר  נשלח מטעם החברה, היצרן או היבואן.

תריסי עץ מתאימים לכל החיפויים החיצוניים בכל בית

אחד מהיתרונות הבולטים בהתקנת תריסי עץ הוא שהם מתאימים לכל חיפוי חיצוני, אם טיח צבעוני, חיפוי אבן שמשתלב נפלא עם תריסים העשויים עץ. כמו כן, העיצוב של המפתחים באמצעות תריסים המיוצרים עץ, מקנה תחושה של חום לא רק מחוץ לבית, כי אם גם בפנים הבית, כאשר תריסים אלה, משתלבים נהדר עם שאר הפריטים בבית כגון: רהיטים מעץ, רצפת פרקט, התאמת התריסים לדלתות עץ ועוד. ניתן לראות בתים בסגנון פרובנס או  כל סגנון כפרי אחר למשל בתים בסגנון טוסקנה, שהתריסים מקנים בהם את המגע המיוחד, אשר מתאים לסגנון ספציפי זה.

אוהבים סגנון מודרני ומעוניינים לשלב בו תריסי עץ?

ישנם אנשים שאוהבים ת הסגנון המודרני, אך מצד שני מעוניינים לשבור את הקור של סגנון ההי טק. ניתן בהחלט לשבור את המראה הקר, באמצעות תריסים העשויים עץ, אם תריסי גלילה, או אם באמצעות תריסי הזזה, אשר ניתן לפתוח או לסגור אותם בקלות, כאשר הם נעים על גבי מסילה. לסיכום – תריסי עץ יכולים להשתלב בסגנונות רבים של בניה.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *